Üye Girişi

Lütfen kullanıcı adınızı ve şifrenizi ilgili alanlara giriniz!

Üye değilseniz lütfen tıklayınız

Şifremi Unuttum

Şifrenizi unuttuysanız tıklayınız
Hakkımızda 
Bu sitede, hem Türkçe hem de İngilizce dillerinde yazılım ile ilgili kaynaklar bulunmaktadır. Bu kaynakların içeriği genel olarak teorik bilgi, kod blokları, kısa bilgiler vs türlerinden oluşmaktadır. Sitede yer alan bu kaynakların paylaşılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. 

Neden Üye Olmalıyım? 
Sitemizde yer alan kaynaklara daha rahat erişmek, yaptığınız yorumları görmek, beğendiğiniz makaleleri favorilerinize ekleyip daha sonra tekrar incelemek ve Bana Özel sayfasını kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik tamamen ücretsizdir.

Bana Özel Sayfası Nedir?
Bu sayfa, info@codesenior.com e-posta adresine gönderdiğiniz sorulara verilen cevaplar, size özel kaynak kodlar, dökümanlar ve makaleleri içerir. 

Yorumlarım neden gözükmüyor?
Yorum yaptığınız zaman bu yorumlar incelenip uygun bulunduktan sonra yayınlanmaktadır. Bu nedenle yaptığınız yorumlarda ad, soyad, e-posta ve konu bilgileri düzgün bilgi içermiyorsa veya konu ile ilgili olmayan yorum yapılmışsa, yorumunuz yayınlanmayacaktır.

Siteye nasıl katkıda bulunabilirim?
Makalelere yapacağınız yorumlar veya info@codesenior.com e-posta adresine göndereceğiniz öneriler değerlendirilip, uygun görüldüğü takdirde  düzenlenip yayınlanacaktır.